هر کسب و کار سازمانی در پی تحولات دیجیتالی است که از داده ها تامین می شود.

Business Solutions

Business File server

راهکارها Synology برای همکاری و به اشتراک گذاری پرونده ها در بین تیم ها یا مکانها ضمن در نظر گرفتن حریم خصوصی داده ها ، انعطاف پذیری ابری را با کنترل محل سرویس فایل ها ترکیب می کند.

Secure your Business mail Services

یک سرور ایمیل درجه یک با Synology MailPlus بسازید و با همه ایمیل های مهم خود در هر زمان و هر مکان در ارتباط باشید.

Storage For virtualization

با راه حل ذخیره سازی مجازی سازی Synology ، سرعت کارهای مجاز خود را تسریع کنید – یکپارچه با سیستم عامل های اصلی ، مدیریت آسان ، بسیار مقیاس پذیر و ارائه خدمات پیشرفته محافظت از داده بدون هیچ هزینه اضافی.

Peresto Fole server

انتقال سریع و خودکار بین نقاط انتهایی و سرور از طریق WAN همانطور که کسب و کارها شایسته آن هستند اما با پروتکل هایی مانند FTP و HTTP نمی توانند به آن برسند.

Data Protection Solutions

داده های گرانبها را از منابع مختلف در یک ذخیره سازی متمرکز محافظت کنید.

Protect Business Workloads in Hybrid Environments

با بیشتر شدن تعداد سازمان هایی که به محیط های ابری یا مجازی می روند ، بارهای کاری توزیع می شود تا مدیریت وظایف پشتیبان از سیستم عامل های مختلف برای IT دردسرساز باشد. یک راه حل پشتیبان گیری مدرن و یکپارچه به شما کمک می کند کارهای پشتیبان گیری را از محیط های فیزیکی ، مجازی و ابری متمرکز کنید.

Embrace unlimited VM backup for VMware & HyperV

پشتیبان گیری VMware & Hyper-V نامحدود را با Active Backup Suite انجام دهید. رابط کاربری بصری به شما امکان می دهد کارهای پشتیبان نامحدود را در چند کلیک تنظیم کنید – بدون هیچ گونه هزینه مجوز.

Tiered Data Protection for Business continuity

استراتژی های پشتیبان گیری سنتی چالش هایی مانند زمان طولانی بازیابی یا مصرف اضافی ذخیره سازی دارند. کسب و کار شما به یک استراتژی پشتیبان هوشمند نیاز دارد تا بتواند به طور موثر در برابر همه تهدیدات محافظت کند و عملیات را به صورت روان ادامه دهد.

راهکارها

Personal Solutions

NAS خود را به یک سرور مرکزی همه جانبه برای خانه یا دفتر شخصی خود تبدیل کنید.

File sharing

DSM روش های سریع و مطمئنی برای به اشتراک گذاشتن دارایی های مهم دیجیتال شما فراهم می کند. با استفاده از File Station ، می توانید پرونده ها را در Synology NAS خود با همه به اشتراک بگذارید و مجوزهای دسترسی را برای امنیت مطلوب شخصی سازی کنید. File Station اشتراک گذاری پرونده در چندین سیستم عامل – چه رایانه های Windows® ، macOS® و Linux® یا دستگاه های تلفن همراه را آسان می کند.

Video Station

Video Station به شما کمک می کند همه فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و فیلم های خانگی موجود در Synology NAS خود را مدیریت کنید. علاوه بر این ، می تواند فیلم ها را در دستگاه های مختلف – رایانه ، تلفن های هوشمند ، پخش کننده های رسانه ای و تلویزیون ها – پخش کند تا تجربه تماشای بی وقفه و سرگرم کننده را برای شما فراهم کند.

Storage For content Creators

خواه یک نمایش یک نفره باشید یا با خلاقیت در سراسر جهان کار کنید ، یافتن راه حل مناسب برای ذخیره و مدیریت پرونده های خود دشوار است. Synology NAS سرعت ، سادگی ، امنیت و پشتیبان گیری یکپارچه را برای گردش کار به ارمغان می آورد ، به شما این امکان را می دهد بدون اینکه فناوری مانع شما شود ، روی کسب و کار خود تمرکز کنید.

راهکارها

Surveillance Solutions

یک راه حل نظارت هوشمند که از دارایی های فیزیکی شما محافظت می کند.

Office building surveillancesolution

نصب دستگاه های ذخیره سازی و محافظت از کارمندان و اطمینان از ایمنی دارایی از چالش های دیرینه بسیاری از صاحبان ساختمان های اداری است. Surveillance Station برای بهبود ایمنی محل کار ، مدیریت متمرکز ، تجزیه و تحلیل فیلم هوشمند و مکانیزم های یکپارچه برای بازیابی بلایا را ارائه می دهد.

Face Recognition

برای بهبود سطح کلی امنیت از طریق یک روش جدید نظارت ، از سیستم مدیریت ویدیوی Synology Surveillance Station همراه با ابزار تشخیص چهره در مدارس ، مشاغل و سایر صنایع استفاده کنید.

Retail industry solution

نظارت تصویری می تواند ابزاری قدرتمند و اساسی برای خرده فروشان باشد. با استفاده از ایستگاه نظارت ، خرده فروشان می توانند با نصب دستگاه های ذخیره سازی از سرقت جلوگیری کرده و فضای خرده فروشی و امنیت پرسنل را بهبود بخشند. انعطاف پذیری نظارت تصویری را با تجزیه و تحلیل هوشمند متناسب با نیازهای خود ترکیب کنید.

راهکارها

Networking Solutions

یک شبکه امن و پر سرعت ایجاد کنید و همه دستگاه های متصل را مدیریت کنید.

Mesh Wi-Fi For small Business

همانطور که روند BYOD (دستگاه خود را بیاورید) تسریع می شود ، امکانات با Wi-Fi به یک مرحله حیاتی هنگام راه اندازی هر دفتر تبدیل شده است. با این حال شرکت های کوچک ، فروشگاه ها و کافه ها به راه حلی نیاز دارند که نیازهای خاص آنها را برطرف کند . مدیریت آن بدون کارمندان متخصص فناوری اطلاعات به اندازه کافی آسان و امنیت کافی برای محافظت از داده های حساس تجاری  وجود خواهد داشت.

Secure Network for Smart Home

تعداد تجهیزات ذخیره سازی متصل در یک خانوار به چالشی جدی برای امنیت سایبری تبدیل شده است. حملات ممکن است برای هر یک از آنها – مانیتور کودک ، سیستم های هشدار خانگی ، سیستم های ذخیره سازی متصل به شبکه – اتفاق بیفتد و منجر به نقض حریم خصوصی ، از دست رفتن داده ها یا حتی آسیب های فیزیکی شود. نحوه حفاظت از اموال خود را در عصر اینترنت با Synology Router مشاهده کنید.

تجهیزات ذخیره سازی | نصب دستگاه های ذخیره سازی | لایسنس دوربین مدار بسته | پشتیبانی دستگاه های ذخیره ساز

یکی از تعهدات شرکت ماهان شبکه ارائه محصولات با کیفیت ، مورد نیاز سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی است . یکی از راهکارها این شرکت انواع تجهیزات ذخیره سازی تحت شبکه و نصب دستگاه های ذخیره سازی است که از میان برندهای موجود در بازار محصولات سینولوژی است . محصولات سینولوژی فوق العاده قابل اعتماد است . nas های سینولوژی بسته به مدل خود از 1 تا 160 عدد هارد را قابل بهره برداری می کند. که برای مصارف و نیاز های گوناگون مورد استفاده کاربران قرار میگیرد.

×

شروع مکالمه Whatsapp

یکی از اعضا را انتخاب کنید

× پشتیبانی از طریق واتس اپ