قابلیت اطمینان و عملکرد عالی برای شرکت ‌هایی با خدمات بی‌وقفه و کاربرد‌های جامع تجاری

RackStation RS3618xs

RS3618xs

نماینده سینولوژی |Synology RS3618xs | فروش سینولوژیRS3618xs | قیمت سینولوژیRS3618xs|خرید سینولوژیRS3618xs

+RS3618xs قابلیت اطمینان و عملکرد عالی برای شرکت ‌هایی با خدمات بی‌وقفه و کاربرد‌های جامع تجاری

دستگاه رکمونت سینولوژی  RS3618xs یک راه حل ذخیره سازی قابل اعتماد و مناسب برای شرکت های بزرگ در مقیاس بزرگ است.مدیریت داده ها را ساده می کند و بهینه سازی محیط های مجازی سازی و افزایش ظرفیت ذخیره سازهای در حال گسترش با حداقل زمان ممکن در راه اندازی و نگهداری.

Rs3618xs یک راه حل ذخیره سازی متصل به شبکه رکمونت 12 درایو 2U هست مجهز به یک پردازنده چهار هسته ای و حافظه 8GB DDR4 (قابل ارتقا تا 64 گیگا بایت)که نیازهای کسب و کار در مقیاس های بزرگ را برآورده می کند با تجمیع پورت های 10GBE فعال ،عملکرد دستگاه را بیش از 3.900 MB/S در خواندن های متوالی و  143.500بازدهی دستگاه را با Raid5 ارتقا می دهد. با رمزگذاری داده ها بازدهی دستگاه به بیش از 2.300MB/s  در خواندن وMB/s  1.177 در نوشتن می رسد.

RS3618xs انعطاف پذیری بالایی دارد و با اتصال به دستگاه های سینولوژی RS1217   یا  RS1217RP  تا 36 درایو قابل گسترش است.و سازمان ها می توانند با توجه به نیاز خود ظرفیت ذخیره سازی خود را افزایش دهند.

  • رسیدن به عملکرد و ظرفیت مطلوب با SSD Cache
  • استفاده از NFS/iSCSI  در VMware, Windows Hyper-V, Citrix، OpenStack   
  • راه حل ذخیره سازی متمرکز و قابل اطمینان برای سازمان های بزرگ
  • کارایی بالا و مقیاس پذیری   NAS 2U
  • Cloud Station با نسخه‌سازی فایل، دقت داده‌‌ها و همچنین کارایی را تضمین می‌کند
  • بازیابی داده‌‌ها در سطح فایل یا پوشه

حفاظت از داده‌‌های Rock-Solid

برنامه Snapshot Replication طوری برنامه‌ریزی و تنظیم شده که در لحظه از داده ها محافظت می کند و 65000 نسخه پشتیبان را از سرتاسر سیستم در سرور‌های خارج از سایت ایجاد می‌کند، محافظت از داده‌‌ها را فورا ایجاد کرده و اطمینان حاصل می‌کند که داده‌‌ها در پوشه مشترک یا ماشین‌‌های مجازی در iSCSI LUN در صورت بروز خطر، در دسترس هستند.  
Synology Hyper Backup  با فضای ذخیره سازی بهینه چندین نسخه پشتیبان تهیه می کند و اجازه ایجاد چندین مقصد پشتیبان‌گیری در پوشته های مشترک محلی، دیسک‌‌های سخت خارجی، پوشه های مشترک شبکه، سرور rsync provides multi-version backup with optimized storage space و سرویس‌‌های ابری عمومی را می‌دهد.

محیط های مجازی سازی

ذخیره‌سازی iSCSI Synology از بیشتر راهکار‌های مجازی‌سازی برای افزایش بهره وری کار با یک رابط مدیریت ساده، از جمله VMware، Citrix، Hyper-V و OpenStack کاملا پشتیبانی می‌کند. RS3618xs  با مجوز ادغام VMware vSphere VM 6. 5 و VAAI، به عملیات ذخیره‌سازی کمک کرده و قدرت محاسباتی و کارایی بالایی را در محیط‌‌های VMware  ایجاد می‌کند.  
(Windows Offloaded Data Transfer (ODX  سرعت انتقال داده را درحالی افزایش می‌دهد، که پشتیبانی OpenStack Cinder، NAS Synology شما را به یک  ذخیره‌ساز مبتنی بر block تبدیل می‌کند.

نمایندگی سینولوژی Rs3618xs

شرکت ماهان شبکه به عنوان نماینده سینولوژی در ایران وظیفه تامین کلیه محصولات سینولوژی را به عهده دارد . خرید سینولوژی به صورت اورجینال و با قیمت synology مناسب از خارج از کشور تامین شده است . نماینده سینولوژی Rs3618xs قیمت سینولوژی را بصورت رقابتی همراه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ارائه میکند. اعطای نمایندگی سینولوژی جهت شرکت ها و همکاران معتبر قابل ارائه می باشد همکاران گرامی جهت دریافت قیمت سینولوژی و خرید synology میتوانند با شماره های شرکت ماهان شبکه تماس حاصل نمایند. تیم پشتیبانی مجرب و باسابقه برای فروش سینولوژی در شرکت حضور دارند و آماده رفع مشکلات و نصب دستگاه های شما عزیزان هستند. فروش synology با لایسنس اورجینال ارائه شده است و شما از هر حیث با اطمینان خاطر میتوانید خرید خود را از manetco انجام دهید 

Synology Rs3618xs | فروش Synology Rs3618xs | قیمت Synology Rs3618xs |خرید Synology Rs3618xs

مشخصات فنی محصول
Intel Xeon D-1521 quad-core 2.4GHz
8GB DDR4-2133 ECC UDIMM
12x 3.5″ or 2.5″ SATA
2x USB 3.0 port
10GbE RJ-45
×

شروع مکالمه Whatsapp

یکی از اعضا را انتخاب کنید

× پشتیبانی از طریق واتس اپ