یک دستگاه ذخیره ساز چهار درایو رکمونت با عملکرد بالا و ذخیره سازی جامع

Synology Rs1619xs

Rs1619xs یک دستگاه ذخیره ساز  چهار درایو رکمونت با عملکرد بالا و ذخیره سازی جامع و یک پشتیبان گیر از داده ها و برنامه ها متناسب برای مشاغل کوچک و متوسط است مدیریت داده ها را ساده ، محیط های مجازی سازی را بهینه می کند و با حداقل زمان در راه اندازی و نگهداری، به سرعت ظرفیت ذخیره سازی را گسترش می دهد.

Rs1619xs

نماینده سینولوژی | فروش سینولوژی | NAS سینولوژی | نمایندگی سینولوژی | Synology NAS

  • رسیدن به عملکرد و ظرفیت مطلوب با SSD Cache
  • مقیاس پذیری تا 16 درایور با synology RX1217/RX1217RP
  • پشتیبانی ار NIC 10GBE
  • راه حل مجازی سازی کامل با ماشین مجازی synology
  • فناوری پیشرفته snapshot

+Rs1619xs مجهز به پردازنده چهار هسته ای ، 8 گیگابایتDDR4 (قابل ارتقا تا64)  و 4 پورت LANگیگابایتی و توان خواندن را بیش از 1،523 مگابایت بر ثانیه  را ارائه می دهد .   10GbEبا نصب کارت آداپتور شبکه

Multimedia Anytime, Everywhere

امکان استفاده از کتابخانه چندرسانه‌ای در هر زمان و هر مکان توسط برنامه های موبایل  synology

وجود برنامه‌‌های DS photo، DS audio، DS video، و DS file در سیستم عامل‌‌های iOS  و اندروید، امکان دسترسی به NAS  Synology را به ترتیب از طریق Photo Station، Audio Station، Video Station و File Station برای شما فراهم می‌سازد.

با استفاده از QuickConnect Synology، می‌توانید به  Synology Nasخود متصل شوید و از طریق یک آدرس امن و قابل تنظیم برای دسترسی سریع به رسانه‌‌ها و فایل‌‌های کاری در Windows®، Mac®، Linux® و دستگاه‌‌های تلفن همراه  استفاده کنید.

ایجاد و توسعه کانال نمایندگی سینولوژی در ایران از اولین اقدامات شرکت بوده و در همین راستا نسبت به اعطای نمایندگی سینولوژی +Rs1619xs به شرکتهای فعال در مراکز استانها اقدام شده است. نماینده سینولوژی شرکت ماهان شبکه در سراسر کشور موظف به فروش سینولوژی با قیمت رقابتی و با گارانتی معتبر می باشند. شایان ذکر می باشد، کلیه محصولات از نماینده سینولوژی در خارج از کشور تامین شده و شرکت ماهان شبکه بصورت 100% اورجینال نسبت به فروش Synology در ایران اقدام نموده است. نظارت بر کانال نمایندگی سینولوژی و اطمینان از قیمت و خدمات پس از فروش سینولوژی از اصول اصلی و کلیدی شرکت به عنوان نماینده سینولوژی تلقی شده و تعاملات شرکت با مشتریان خود بر حول این محور شکل گرفته است.شرکت های همکار فعال در حوزه تجهیزات ذخیره سازی شبکه می توانند جهت دریافت نمایندگی سینولوژی با این شرکت تماس حاصل نمایند.

مشخصات فنی محصول
Quad-core up to 2.7GHz
8GB DDR4 UDIMM, up to 64GB
1,523 MB/s sequential reading
Up to 16 drives