یک راهکار ذخیره‌سازی رکمونت متصل به شبکه برای متمرکز کردن مدیریت داده است

RackStation RS820

RS820 برنامه‌‌های مختلف پشتیبان‌گیری برای محافظت از اطلاعات مهم در هر دستگاهی با رابط کاربری و فن‌آوری‌‌های ذخیره‌سازی با دوام

+RackStation RS820 یک راهکار ذخیره‌سازی  رکمونت متصل به شبکه برای متمرکز کردن مدیریت داده است. +RackStation RS820  با پردازنده 4 هسته‌ای مجهز شده ، هم عملکرد بالایی دارد و و هم ذخیره‌سازی مقیاس پذیر ایجاد می‌کند، که برای به اشتراک گذاری فایل در سیستم عامل‌‌های مختلف و پشتیبان‌گیری از اطلاعات، ایده آل هستند.

RS820+

نماینده سینولوژی | فروش سینولوژی | NAS سینولوژی | نمایندگی سینولوژی | Synology NAS

 • رسیدن به عملکرد و ظرفیت مطلوب با SSD Cache
 • آمادگی جهت مجازی سازی
 • هر زمان، هر جا
 • حفاظت و بازیابی داده توسط snap

  ذخیره‌سازی با عملکرد بالا و مقیاس پذیری

  +RackStation RS820 ، یک راهکار ذخیره‌سازی متصل به شبکه 4 درایوی 1U طراحی شده است.برای کسب و کار‌ها نیازمند یک مدیریت داده موثر و متمرکز است، و به یک پردازنده 4 هسته‌ای و حافظه 2 GB DDR4  قابل ارتقا تا 18 گیگابایت مجهز می‌باشد.

  اسلات PCIe 3. 0 از کارت رابط شبکه 10GbE  یا کارت آداپتور M2D18 M. 2 SSD پشتیبانی می‌کند، که درآن می‌توان از M. 2 NVMe / SATA SSD cashe  برای تقویت IOPS تصادفی سیستم استفاده کرد. RS820   ،با فعال سازی تجمیع ارتباط در یک محیط 10 گیگابایتی، توان  عملیاتی  بالایی را با بیش از1,621 MB/s خواندن و نوشتن 599 MB/s  ارائه می‌دهد.ظرفیت ذخیره‌سازی + RS820  را می‌توان با استفاده از  Synology Expansion Unit RX418  و با هشت درایو کلی، تاT 128 گسترش داد.

  Btrfs: بهره وری ذخیره‌سازی نسل بعدی

  Btrfs  را معرفی کرده و پیشرفته‌ترین فناوری‌‌های ذخیره‌سازی را برای تامین نیاز‌های مدیریتی تجارت مدرن ایجاد می‌کند:

  • فناوری پیشرفته snapshot  :محافظت از داده‌‌های برنامه‌ریزی شده و پوشه های اشتراکی و  iSCSI LUN‌‌ها را فراهم می‌کند.
  • بازیابی داده‌‌ها در سطح فایل و پوشه، برای کاربرانی که می‌خواهند فقط یک فایل یا پوشه خاص را بازیابی کنند، منجر به صرفه جویی در وقت می‌شود.
  • Shared Folder  و سیستم User Quota ،کنترل جامعی را در همه ی حسابهای کاربری و پوشه های مشترک فراهم می‌کنند.
  • File self-healing  به سیستم فایل Btrfs اجازه می‌دهد تا به کمک RAID1, 5, 6, and 10 فایل های خراب را شناسایی و بازیابی کند.

ایجاد و توسعه کانال نمایندگی سینولوژی در ایران از اولین اقدامات شرکت بوده و در همین راستا نسبت به اعطای نمایندگی سینولوژی +RS820 به شرکتهای فعال در مراکز استانها اقدام شده است. نماینده سینولوژی شرکت ماهان شبکه در سراسر کشور موظف به فروش سینولوژی با قیمت رقابتی و با گارانتی معتبر می باشند. شایان ذکر می باشد، کلیه محصولات از نماینده سینولوژی در خارج از کشور تامین شده و شرکت ماهان شبکه بصورت 100% اورجینال نسبت به فروش Synology در ایران اقدام نموده است. نظارت بر کانال نمایندگی سینولوژی و اطمینان از قیمت و خدمات پس از فروش سینولوژی از اصول اصلی و کلیدی شرکت به عنوان نماینده سینولوژی تلقی شده و تعاملات شرکت با مشتریان خود بر حول این محور شکل گرفته است.شرکت های همکار فعال در حوزه تجهیزات ذخیره سازی شبکه می توانند جهت دریافت نمایندگی سینولوژی با این شرکت تماس حاصل نمایند.

 

مشخصات فنی محصول
Intel Atom C3538 4-core 2.1GHz
2GB DDR4, up to 18GB
Over 1,621 MB/s
Up to 8 drives